Okiem innych portali

Specjalista ds. Handlowych (www.regiopraca.pl)
Merkator Sp. z o.o.
Blisko 800 mln zł na wsparcie dla młodych rolników (praca.wp.pl)
Od 15 maja do 21 czerwca br. potrwa nabór do programu pomocy dla młodych...
Wspólna praca przy remoncie

Wspólna praca przy remoncie

Data: 13-Listopad-2013

W tym tygodniu koleżanka z mężem zaczyna remont w ich nowym mieszkaniu. Na pytanie z prośbą o pomoc od razu odpowiedziałam bez wahania, że pomogę tyle ile jestem w stanie. Kwestią sporną był podział zadań. Jedna grupa miała zająć się kładzeniem kafelek w łazience. Druga miała wycinać naklejki na ścianę. W tym tygodniu koleżanka z mężem zaczyna remont w ich nowym mieszkaniu.

praca holandia od zaraz

Foto: oferty.praca-ue.pl

Na pytanie z prośbą o pomoc od…

Na pytanie z prośbą o pomoc od razu odpowiedziałam bez wahania, że pomogę tyle ile jestem w stanie. Kwestią sporną był podział zadań. Jedna grupa miała zająć się kładzeniem kafelek w łazience. Druga miała wycinać naklejki na ścianę. W trakcie naszej rozmowy ustaliliśmy, że zastosujemy starą metodę wyboru i zagraliśmy w zapałkę. Pierwszy raz robiłam własnoręcznie w domu naklejki na ścianę. Nasza grupa znajomych razem z dziećmi tworzyła cudowne ornamenty, ale brakło nam inspiracji i zdecydowaliśmy jednogłośnie, że w takim wypadku musimy udać się na wycieczkę. Naklejki na ścianę to wygodna rzecz. Nie chcieliśmy ich kupować w sklepie tylko samemu zrobić według naszej fantazji najpiękniejsze naklejki na ścianę na świecie. Każdy z nas miał chyba milion różnych pomysłów i na samym końcu doszliśmy do porozumienia, że to co spodoba się większości zostanie umieszczone na ścianie.

praca holandia od zaraz

Foto: polskastrefa.pl

Naklejki na ścianę są samoprzylepne i zaraz po naklejeniu wyglądają świetnie. Po tym nietypowym remoncie zaprosiliśmy znajomych na remont do naszego domu i świętowaliśmy wspólnie udany dzień. Co do jednego się przekonałam tego dnia na pewno: naklejki na ścianę niewiele kosztują, są łatwo ściągalne ze ściany, a mimo to pięknie się prezentują.

Więcej o praca holandia od zaraz dowiesz się ze strony duijndaminternational.pl

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>